Trochę się rozleniwiłam
- Gabriela Szulkowska fotografia

- 15 maj 2020
- 1 minut(y) czytania
Długo mnie tu nie było. Głównym tego powodem jest fakt, że przez zaistniałą sytuację straciłam wenę do robienia zdjęć. Wiecie chyba, że jestem zwolenniczką robienia zdjęć ludzi, a nie kwiatków czy widoków. Przez okres okres pandemii nie miałam komu tych zdjęć zrobić, więc trochę się rozleniwiłam.
Ale wracam! Można powiedzieć, że też załapałam się w trend robienia zdjęć w rzepaku 😅. Pojechaliśmy wczoraj z chłopakami na cudowne pole, poza którym nie było nic innego widać.

Zdjęcia podobają mi się baaaardzo!
Chociaż moje ubrania po wyjściu z pola już tak super nie wyglądają 😂. Wszystkie czarne rzeczy są teraz czarno-żółte, ale mimo wszystko warto było zrobić tak super zdjęcia.
Niestety, przez okres pandemii za bardzo nie poszaleję z robieniem zdjęć, ale każde wyjście z aparatem w świat sprawia mi wielką satysfakcję!
A jak wy spędzacie ten czas?



Komentarze