top of page

Trochę się rozleniwiłam

Długo mnie tu nie było. Głównym tego powodem jest fakt, że przez zaistniałą sytuację straciłam wenę do robienia zdjęć. Wiecie chyba, że jestem zwolenniczką robienia zdjęć ludzi, a nie kwiatków czy widoków. Przez okres okres pandemii nie miałam komu tych zdjęć zrobić, więc trochę się rozleniwiłam.

Ale wracam! Można powiedzieć, że też załapałam się w trend robienia zdjęć w rzepaku 😅. Pojechaliśmy wczoraj z chłopakami na cudowne pole, poza którym nie było nic innego widać.

Zdjęcia podobają mi się baaaardzo!

Chociaż moje ubrania po wyjściu z pola już tak super nie wyglądają 😂. Wszystkie czarne rzeczy są teraz czarno-żółte, ale mimo wszystko warto było zrobić tak super zdjęcia.

Niestety, przez okres pandemii za bardzo nie poszaleję z robieniem zdjęć, ale każde wyjście z aparatem w świat sprawia mi wielką satysfakcję!

A jak wy spędzacie ten czas?

 
 
 

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentarze


Post: Blog2_Post

Subscribe Form

Thanks for submitting!

  • Instagram

©2020 by Gabriela Szulkowska fotografia. Proudly created with Wix.com

bottom of page