top of page

Wolne

Przez pandemię koronawirusa we wszystkich szkołach zawieszono lekcje, przez co drugi dzień spędzam w domu. Tak już zostanie przez dwa tygodnie.

Jednak nie oznacza to, że na ten czas przestanę robić zdjęcia. Już dziś wzięłam aparat do ręki i zrobiłam dość niepozorne zdjęcia.

Pierwsze z nich jest zwykłym ułożeniem kredek, tak aby kolory do siebie pasowały.

Kolejne zdjęcie jest prawie takie same, jednak nastąpiła w nim mała zmiana.

Zdjęcia te wysłałam do kilku osób, w celu poznania ich interpretacji na temat zdjęć. Odpowiedzi były różne.

Pierwsza osoba stwierdziła, że drugie zdjęcie jest okropne i nieprzyjemne dla niej.

Druga, że patrząc na zdjęcie numer 2 poukładałaby te dwie kredki, które zakłócają harmonię fotografii.

Trzecia osoba nie czuła nic konkretnego co do tych zdjęć, dla niej były jak każde inne.

A interpretacja ostatniej osoby bardzo mnie zadziwiła. Stwierdziła ona, że na zdjęciach jest wesoło i kolorowo, a drugie zdjęcie pokazuje dominację kobiety nad mężczyzną.

Dorzucę jeszcze jedno zdjęcie, które nie zostało przez nikogo opisane, a moim zdaniem można je bardzo ciekawie opisać.

Interpretację zostawiam wam. Tymczasem ja zabieram się za robienie opisu na zawodowe, bo "koronaferie" nie oznaczają wolnego od szkoły.

Miłego dnia!

 
 
 

Komentarze


Post: Blog2_Post

Subscribe Form

Thanks for submitting!

  • Instagram

©2020 by Gabriela Szulkowska fotografia. Proudly created with Wix.com

bottom of page