top of page

Światło

Wracam do was po krótkiej przerwie. W tym czasie nie miałam za często aparatu w rękach. Można powiedzieć, że miałam brak jakiejkolwiek weny do robienia zdjęć.

W piątek pierwszy raz poczułam się jak prawdziwy fotograf. Zaproponowano mi bycie fotoreporterem na imprezie zorganizowanej przez Lux Events w Olsztynie. Gościem specjalnym był Sztoss (cudowna osoba z cudownym głosem). Niestety nie pokażę wam zdjęć, ponieważ naprawdę żadne mi się nie podoba 😪. Zdjęcia robiłam w bardzo amatorski sposób, bez dodatkowej lampy błyskowej w bardzo ciemnym pomieszczeniu, przy typowym imprezowym oświetleniu.

Za to wczoraj nie mogłam odpuścić tak pięknej pogody - zachodzące słońce przy akompaniamencie kropel deszczu na szybie. Gra świateł jest po prostu cudowna!


Światła w każdej kropli deszczu dodają uroku zdjęciom, dla mnie robią efekt WOW!


 
 
 

Komentarze


Post: Blog2_Post

Subscribe Form

Thanks for submitting!

  • Instagram

©2020 by Gabriela Szulkowska fotografia. Proudly created with Wix.com

bottom of page