Światło
- Gabriela Szulkowska fotografia

- 19 lut 2020
- 1 minut(y) czytania
Wracam do was po krótkiej przerwie. W tym czasie nie miałam za często aparatu w rękach. Można powiedzieć, że miałam brak jakiejkolwiek weny do robienia zdjęć.
W piątek pierwszy raz poczułam się jak prawdziwy fotograf. Zaproponowano mi bycie fotoreporterem na imprezie zorganizowanej przez Lux Events w Olsztynie. Gościem specjalnym był Sztoss (cudowna osoba z cudownym głosem). Niestety nie pokażę wam zdjęć, ponieważ naprawdę żadne mi się nie podoba 😪. Zdjęcia robiłam w bardzo amatorski sposób, bez dodatkowej lampy błyskowej w bardzo ciemnym pomieszczeniu, przy typowym imprezowym oświetleniu.
Za to wczoraj nie mogłam odpuścić tak pięknej pogody - zachodzące słońce przy akompaniamencie kropel deszczu na szybie. Gra świateł jest po prostu cudowna!

Światła w każdej kropli deszczu dodają uroku zdjęciom, dla mnie robią efekt WOW!




Komentarze